HOME Proiect Servicii parteneri
Participanti Intalnire I-II
Calendar
 

Tabel cu participantii la intalnirile de lucru Gulianci - Bulgaria
19 - 20 iunie 2003


Nr. crt.

Organizatie

Reprezentant

Functie

1.

CLIMM Craiova

Valentin Cristea

Presedinte

2.

CLIMM Craiova

Constantin Dascalu

Vicepresedinte

3.

CLIMM Craiova

Mihai Aurariu

Vicepresedinte

4.

CLIMM Craiova

Constantin Goanta

Vicepresedinte

5.

CLIMM Craiova

Mihaela Brinzan

Coordonator organizare retea proiect CBC

6.

 

CLIMM Craiova

Liana Dunavete

Consultant

7.

 

CLIMM Craiova

Larisa Botea

Consultant

8.

Fundatia „Amza Pellea” Craiova

Ilarian Stefanescu

Consultant–partener proiect

9.

Institutul de Proiectari pentru Automatizari Craiova

Gabriel Vladut

Consultant–partener proiect

10.

Institutul de Proiectari pentru Automatizari Craiova

Camelia Cojocaru

Consultant–partener proiect

11.

Primaria Corabia

Ion Dimienescu

Primar – partener proiect

 

 

12.

Primaria Corabia

Stefan Pirlea

Viceprimar – partener proiect

13.

Agentia Regionala de Dezvoltare-Centru de Afaceri Vidin

Tzvetanka Popova

Marketing Consultant – partener proiect

14.

Muzeul de Istorie Vidin

Fionera Filipova

Director

15.

Uniunea de Turism Vidin

Todor Petrov

Director

16.

Uniunea Turistica „Bononia” Vidin

Toshko Velkov Markin

Secretar

17.

Consiliul Regional Montana

Ivo Filipov

Guvernator Adjunct

18.

Asociatia Nationala de Turism Rural Ecologic si Cultural Dolj

Marian Nicola

Presedinte

19.

Directia Generala de Statistica Regionala Dolj

Mariana Tanase

Director General

20.

Agentia Judeteana de Ocupare a Fortei de Munca Dolj

Adriana Breazu

Director

21.

Studioul TVR -Oltenia

Marian Sorin Ungureanu

Operator

22.

Primaria Turnu - Magurele

Traian Dragan

Sef Birou Integrare Europeana

23.

Danubiu SA Calafat

Ionel Dumitrescu

Administrator

 

24.

Agentia de turism Valahia Tour Craiova

Iulian Stefanescu

Manager

25.

Parlamentul Bulgariei

Vasil Vasilev

Deputat de Plevna

26.

Prefectura Plevna

Nicolai Rusinov

Subrefect

27.

Consiliul Municipal Plevna

 

Ivan  Nakov

Director Directia ”sanatate, invatamant, cultura, sport si tineret”

28.

Consiliul Municipal Plevna

Jeni Dimitrova

Sef  sectie”Integrare europeana si relatii cu ONG ”

29.

Consiliul Municipal Plevna

Gail Trinkel

Sectia ”Integrare europeana si relatii cu ONG”

30.

Consiliul Municipal Plevna

Paulina Kirova

Sef sectie ”Informatizare, tehnologii si administratie locala”

31.

Consiliul Orasenesc Dolna Mitropolia

Irena Vasileva

Specialist „Elaborare proiecte”

32.

Primaria Nicopole

Tugrai Kemalov

Viceprimar

33.

Asociatia Oraselor „Dunarea” Belene

Elka Dimitrova

Director Executiv

34.

Asociatia Oraselor „Dunarea” Belene

Maria Pavlova

 

35.

Muzeul de Istorie Militara Plevna

Milko Asparuhov

Director

36.

Camera de Comert si Industrie Plevna

Gheorghe Rusinov

 

37.

Camera de Afaceri Plevna

Ilka Ilieva

 

38.

Uniunea Initiativei Economice Plevna

Alexander Tzankov

 

39.

Camera Economica Plevna

Vaselin Iotov

 

40.

 

Ghergana Kabakcieva

Conducator proiect international de cercetare a Dunarii de Jos

41.

Agentia de turism „Mizia”

Viviana Kalenova

 

42.

Agentia Sunrise Travel

Vladimir Gatev

 

 

43.

 

Agentia Romantic

Rosita Parvanova

 

44.

Primaria Oras Gulianci

Violin Ivanov

 

Primar – partener proiect

45.

Consiliul Orasenesc Gulianci

Krasimir Varbev

Presedinte

46.

Primaria Oras Gulianci

Dimitar Bojinov

Viceprimar

 

47.

 

Centrul de sprijinire a descoperirilor si promovarilor valorilor culturale

Cyril Christoskov

 




Proiect  |  Calendar Întâlniri  |  Documente
Birouri de cooperare  |  Puncte de informare  |  Portal  |  Înscriere  |  Solicitare Transfer Tehnologic
CLIMM  |  ARDBC  |  Primaria Corabia  |  Primaria Gulianti  |  Fundatia Amza Pellea  |  Consiliul Regional Montana  |  IPA CIFATT Craiova

Copyright © CLIMM CRAIOVA 2003